SBS BIOTECH CO., LTD

          Dostawca sterydów w proszku homogenicznym

 

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

SBS BIOTECH CO.,LTD Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Chiny SBS BIOTECH CO.,LTD Certyfikaty
twój proszek naprawdę dobry, bracie, zamów wkrótce

—— James

Idealny proszek, moi klienci tak bardzo lubią, naprawdę pomagają mojej firmie Clara

—— John

Everything is fantastic.You have the best packaging i have ever dealt with!Provided powder is very good,i'm very pleased to work with you!

—— Mike

——

 • Linia produkcyjna
  GZ Biological zatrudnia ponad 2000 osób, których celem jest wyposażenie zakładów produkcyjnych w najnowocześniejsze technologie. Stale podnosimy naszą wydajność, wykorzystując produkty wysokiej jakości w celu utrzymania wymagań rynku.
  Zaawansowana technologia i wiedza specjalistyczna w dziedzinie chemii ciała stałego umożliwiają nam dostarczanie dostosowanych specyfikacji rozkładu wielkości cząstek, gęstości nasypowej, powiązanych substancji, wyglądu i innych poprzez projektowanie procesów. Jako profesjonalny producent sterydów i hormonów dysponujemy całą linią produkcyjną od 16DPA, 8DM i 4AD.
  Nowe zakłady produkcyjne są w budowie w odniesieniu do standardów CGMP i ISO, a także wymagań rynków o wysokim stopniu regulacji w celu osiągnięcia przyszłego strategicznego transferu produktów i międzynarodowego projektu współpracy z wiodącymi przedsiębiorstwami farmaceutycznymi.

 • OEM / ODM
  Nasza fabryka ma kompletny system QA i QCs. Posiadamy autoryzowane zestawy analizatorów o wysokiej jakości

  wydajność i wysoka czułość, takie jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli

  produkty.

 • R & D
  Zespół ds. Badań i rozwoju jest podzielony na trzy sekcje, specjalizujące się w dziedzinach laboratorium badawczego, zakładu pilotażowego i badań jakości. W przypadku konkretnych badań / projektów zwykle współpracujemy z najbardziej odpowiednimi lokalnymi uniwersytetami

  i dobrze znane organizacje badawcze. Bohemy z Laboratorium Badawczego i Zakładu Pilotażowego będą aktywnie i ściśle współpracować podczas transferu procesów. Shuangbojie zatrudnia 450 osób technicznych w dziedzinie badań i rozwoju, co jest głęboką inwestycją w generowanie stałego przepływu API.

Szczegóły kontaktu
SBS BIOTECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Alex

Tel: 86-18171373082

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas